GS1 - Globalni jezik poslovanja
The Global Language of Business
Raziskava o razširjenosti spletne prodaje v Sloveniji

Raziskava o razširjenosti spletne prodaje v Sloveniji

15. april. 2021

V GS1 Sloveniji beležimo porast naših članov, ki se odločajo za prodajo svojih izdelkov na spletnih tržnicah. Pri tem jim nudimo podporo za kar je pomembno, da stalno spremljamo novosti na tem področju o katerih nas obvešča sedež GS1.

V GS1 Slovenija smo v mesecu marcu izvedli anketo naši članov o razširjenosti prodaje izdelkov in storitev na spletu v Sloveniji.

Na podlagi prejetih rezultatov bomo za vas naše člane pripravili spletni seminar, kjer bomo predstavili ključne standarde GS1, ki jih potrebujete za prodajo na domačih in tujih spletnih tržnicah. Na seminar bomo povabili strokovnjake s posameznih področij, ki vam bodo svetovali o tem kako čimbolj izkoristiti GS1 standarde pri spletni prodaji. Vabilo na spletni seminar boste člani prejeli po emailu. V letošnjem letu bomo prenovili tudi področje spletne prodaje na naši spletni strani www.gs1si.org. S tem vam bomo ponudili vse ključne informacije o spletni prodaji na enem mestu.

Če želite tudi vi sodelovati v raziskavi ali vas zanima več, kontaktirajte Roka Staničića, roko.stanicic@gs1si.org.


GLN ponuja nov mejnik na področju varne in ka...
Seznam vseh novic
Praznujemo 50 let številke GTIN!
Nazaj na vrh