GS1 - Globalni jezik poslovanja
The Global Language of Business
Ekipa sodelavcev GS1 Slovenija

Ekipa sodelavcev GS1 Slovenija

GS1 Slovenija smo majhna predana ekipa sodelavcev, ki vam pomaga kar najbolje izkoristiti možnosti sistema standardov in rešitev GS1.


S svojim znanjem in izkušnjami vam lahko pomagamo pri optimizaciji in večji učinkovitosti poslovnih procesov v vaših podjetjih in razumevanju pomembnosti enotnega jezika poslovanja med poslovnimi partnerji.

Potrebujete našo pomoč?   Kontaktirajte nas!

Vodenje

Zdenka Konda
Zdenka Konda
direktorica

T: 01 58 98 321

E:zdenka.konda@gs1si.org 

Člansko področje

T: 01 58 98 320
E: info@gs1si.org

Karmen Balantič
Karmen Balantič
vodja članskega področja
Zdenka Trubačev
Zdenka Trubačev
Lili Bahorič
Lili Bahorič
Gregor Belcijan
Gregor Belcijan

Marketing in stiki z javnostmi

Barbara Pristavec
Barbara Pristavec
marketing
Bruno Kuzmin
Bruno Kuzmin
PR - Stiki z javnostmi

T: 041 406 012
E: bruno.kuzmin@gs1si.org

Tehnično področje

T: 01 58 98 310
E: podpora@gs1si.org

Janez Zaletel
Janez Zaletel
tehnični vodja
Branko Šafarič
Branko Šafarič
Matjaž Martini
Matjaž Martini
dr. Mateja Podlogar
dr. Mateja Podlogar
Marija Groznik Stanković
Marija Groznik Stanković
Roko Staničić, GS1 Slovenija
Roko Staničić
Martin Kamenšek
Martin Kamenšek
Urban Konda
Urban Konda

Podpora delovanju

Milka Miloradović Volk

pravna služba

E: milka.volk@gs1si.org

Enica Cerar

knjigovodstvo

E: enica.cerar@gs1si.org

Ivka Sazdova

računovodstvo

E: ivka.sazdova@gs1si.org

Kje smo

Naši poslovni prostori se nahajajo v Ljubljani, na lokaciji Dimičeva ulica 9, v VII. etaži.

Vhod v poslovno stavbo na Dimičevi 9 (pogled proti Dimičevi cesti, levo je stavba GZS).

Nazaj na vrh